O nas Dowiedz się więcej o naszej agencji

Guarana Public Relations - kompleksowa obsługa PR firm

Guarana Public Relations to międzydyscyplinarna agencja Public Relations, lider w zakresie komunikacji medialnej na południu Polski. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Public Relations inwestycji, marek, firm, osób publicznych i prywatnych.

Już od ponad dekady budujemy wizerunek liderów na rynku. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 350 projektów, pracując dla ponad 80 klientów m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych i Australii. Doradzamy drobnym przedsiębiorcom i międzynarodowym koncernom - każdemu kto ma aspiracje do budowania wartości i rozgłosu wokół swojej marki.

In order to cope with all tasks, I use educational services. I like to write my assignment UK with the help of this one. It gives me the opportunity to do my assignment without efforts.

Specjalizujemy się w wielowymiarowych kampaniach media relations firm, produktów i osób oraz kampaniach CSR. Doradzamy w zakresie strategii PR, social mediów, advocacy, public affairs i crisis management. Wraz z serwisem 22-Bet-PL organizujemy spotkania z mediami, eventy, kampanie społeczne i edukacyjne.

Znani jesteśmy głównie z naszej działalności na Śląsku i w Małopolsce, ale nasze kampanie mają zawsze wymiar ogólnopolski, a nawet międzynarodowy. 

Przez ponad dekadę zbudowaliśmy doskonałe, partnerskie relacje  z dziennikarzami mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich, a także mediów tematycznych i branżowych. Posiadamy także własne narzędzia zwiększające skuteczność działań medialnych.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z różnych obszarów doradztwa PR. Znajdziesz u nas dziennikarzy, social media ninja, marketingowców, prawników, a także ekspertów w dziedzinie budowania relacji z mediami i public affairs. Firma działa nieprzerwanie od 2008 roku.

Czym zajmujemy się w skrócie?

- Opracowujemy i wdrażamy strategie PR

- Rozwijamy relacje z mediami skutkujące publikacjami

- Organizujemy pracę Biura prasowego

- Organizujemy spotkania z mediami -  briefingi, konferencje prasowe, press days i in.

- Jesteśmy rzecznikami prasowymi naszych klientów

- Zabezpieczamy wizerunek w sytuacjach kryzysowych (crisis management)

- Prowadzimy działania z obszaru advocacy & public affairs 

- Organizujemy eventy

- Opracowujemy i wdrażamy kampanie społeczne, informacyjne i edukacyjne

- Doradzamy firmom w obszarze CSR

Ponad dekada na rynku, ponad dekada sukcesów

Pracowaliśmy nad kampaniami PR i wdrażaliśmy projekty komunikacyjne dla firm z branży medyczne i stomatologicznej, kosmetologicznej, budowlanej, retail, nieruchomości, HR, edukacji, turystyki, spożywczej, ochrony, FMCG, ale i inne branże nie mają przed nami tajemnic.  Stawiamy na innowacyjność realizowanych projektów.  

Podsumowanie 10-lecia firmy