O nas Dowiedz się więcej o naszej agencji

Guarana Public Relations - kompleksowa obsługa PR firm

Guarana Public Relations to międzydyscyplinarna agencja Public Relations, lider w zakresie komunikacji medialnej na południu Polski. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Public Relations inwestycji, marek, firm, osób publicznych i prywatnych.

Doradzamy przedsiębiorstwom i koncernom, gwiazdom i tym, którzy mają aspiracje do bycia zauważonym. Prowadzimy działania public relations w Katowicach i w Krakowie, a także na terenie całego kraju. Prowadzimy skuteczne działania w zakresie relacji z mediami (media relations). Każdego miesiąca przygotowujemy kilkadziesiąt materiałów prasowych dla naszych Klientów. Mamy dobre relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych, a także branżowych i specjalistycznych. Naszą wartością jest dobrej jakości merytoryczny materiał, bez marketingowego nacechowania. Nie "wychodzimy naprzeciw" i nie "cieszymy się bardzo", a dostarczamy konkretnych infromacji, które dziennikarz może wykorzystać w swoich materiałach. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak przygotować dobry materiał prasowy, by był zauważony przez media.

11 lat na rynku 11 lat sukcesów 

Pracowaliśmy nad kampaniami PR i wdrażaliśmy projekty komunikacyjne dla firm z branży medyczne i stomatologicznej, kosmetologicznej, budowlanej, retail, nieruchomości, HR, edukacji, turystyki, spożywczej, ochrony, FMCG, ale i inne branże nie mają przed nami tajemnic. 

Stawiamy na innowacyjność realizowanych projektów. 

Pytania? Odpowiedzi?
biuro * guaranapr.pl 
Zapoznaj się z naszą ofertą. 

Pełny zakres obsługi Public Relations

Oferujemy pełny zakres usług PR: media relations, pr wewnętrzny i zewnętrzny, pr produktowy, pr firm i instytucji, pr kryzysowy, działania w social mediach, współpraca z blogerami, organizacja konferencji i eventów, e-PR, copywriting, inbound marketing.

Klientom pomagamy w budowie profesjonalnego wizerunku medialnego i zaufania otoczenia. Na sukces naszego doradztwa składają się: precyzyjne poznanie i zrozumienie celów naszych Klientów, a następnie umiejętnie dobierany miks narzędzi komunikacyjnych. 

Unikamy marketingowej gadki. Wiemy, że nasze projekty mają przynosić wymierne korzyści. 

Kampanie Guarana PR realizowane są wyłącznie przez doświadczony zespół specjalistów, w skład, którego wchodzą PR-owcy, prawnicy, coache, specjaliści od marketingu, specjaliści od social mediów, copywriterzy oraz trenerzy wystąpień publicznych.

Guarana PR powstała w 2008 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 150 projektów PR dla ponad 60 firm z całego kraju. Jesteśmy aktywni zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i na rynkach regionalnych zwłaszcza na Śląsku, Mazowszu, Dolnym Śląski i w Małopolsce.