Public Relations to nie szybki strzał, pojedynczy zastrzyk energii, to działania długofalowe, nastawione na określony cel wizerunkowy i efekt publicity. 

Zacznij budować swoją przewagę już teraz. Działania Public Relations na konretne cele komunikacyjne i wizerunkowe oraz osiągnięcie odpowiednich efektów w przedziałach czasu. Dzięki solidnie opracowanej strategii Twoja firma będzie budować trwałe relacje z otoczeniem, jak również z mediami. Żyjemy w świecie zappingu, newsa, poszukiwań i nieustającego głodu informacji. Pozwólmy otoczeniu go zaspokoić, doładowywać się informacjami, newsami, ciekawostkami odsłaniającymi i utrwalającymi pozytywny wizerunek firmy, osób, przedsięwzięć. Grunt do dobra strategia. Jesteś gotowy na rozpoczęcie działań Public Relations?

public relations media relations agencja pr

Oferujemy:

  • Długofalową strategię PR i plan działań z konkretnymi celami wizerunkowymi oraz ewaluacją działań,
  • opracowanie audytu komunikacyjnego, będącego diagnozą Twojej sytuacji, tego jak jesteś postrzegany, oceniany, co mówi o Tobie konkurencja, partnerzy, pracownicy,
  • opracowanie strategii działań PR zawierającej długofalowe oraz krótkofalowe cele wraz z narzędziami ułatwiającymi ich realizację, określenie grup docelowych działań PR,
  • szkolenia ułatwiające samodzielne wdrażanie strategii PR w firmie,
  • zaplanowanie budżetu działań PR.
  • skuteczne działania media relations nawiązujące i podtrzymujące pozytywne relacje z dziennikarzami i redakcjami,
  • prowadzenie Biura Prasowego, czyli bieżący kontakt z dziennikarzami, redakcja i dystrubucja materiałów prasowych, odpowiedzi na zapytania itp.

Jesteśmy ekspertami w relacjach z mediami. Tworzymy unikalne materiały prasowe, które dotykają tematów ważnych i ciekawych, a przy tym interesują redakcje. Mamy 100% skuteczność - każdy wysłany materiał prasowy ma swój efekt w postaci nieodpłatnych publikacji w mediach. O naszych Klientach pisały media w kraju i za granicą. Największe stacje telewizyjne prowadziły relacje na żywo z naszych konferencji, a przedstawiciele klientów są ekspertami w wielu prestiżowych mediach. Współpracujemy z największymi wydawnictwami w kraju, ale również docieramy do mediów lokalnych i regionalnych. 

Realizujemy projekty komunikacyjne o różnym stopniu zaawansowania, pracowaliśmy dla podmiotów polskich i zagranicznych. Opracowujemy strategie z uwzględnieniem PR wewnętrznego i zewnętrznego. Tworzymy wizerunek przedsiębiorstw, ale również pojedynczych osób, jako ekspertów. Wykorzystujemy różne kanały komunikowania, tworzymy własne media. Docieramy do mediów lolaknych, regionalnych i ogólnopolskich, jak również branżowych, specjalistycznych i o określonej tematyce. Jesteśmy agencją multikomunikacyjną. Nasze działania opieramy na rzetelności i kreatywności.

Agencja public relations katowice

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać szczegóły oferty? Wyślij do nas maila i opisz, jaki projekt Cię interesuje. Odpowiemy niezwłocznie. 

Siedziba firmy

Adres: Katowice, ul. ks. P. Skargi 8

Telefon: 32 724 93 64

E-mail: biuro[at]guaranapr.pl

Facebook: www.facebook.com/guaranapr

Pracujemy w godzinach

Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 16:00 / mail 24 h

Sobota: mail 24 h

Niedziela: mail 24 h

zajrzyj na nasz profil na facebook’u

Dlaczego warto z nami pracować?

Kompleksowa obsługa, profesjonalizm & doświadczenie

Dziesiątki zrealizowanych projektów, sukcesy naszych Klientów i ich zaufanie.

dowiedz się więcej