Głośniej

O naszej agencji

Guarana Public Relations to międzydyscyplinarna agencja Public Relations, lider w zakresie komunikacji medialnej na południu Polski. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Public Relations inwestycji, marek, firm, osób publicznych i prywatnych.

Doradzamy przedsiębiorstwom i koncernom, politykom i  partiom politycznym, gwiazdom i tym, którzy mają aspiracje do bycia zauważonym. Prowadzimy działania public relations w Katowicach i w Krakowie, a także na terenie całego kraju.

 

10 lat na rynku 10 lat sukcesów 

Pracowaliśmy nad kampaniami PR i wdrażaliśmy projekty komunikacyjne dla firm z branży medyczne i stomatologicznej, kosmetologicznej, budowlanej, retail, nieruchomości, HR, edukacji, turystyki, spożywczej, ochrony, FMCG, ale i inne branże nie mają przed nami tajemnic. 

Na swoim koncie mamy także zrealizowane z sukcesem projekty komunikacyjne dla polityków oraz osób publicznych.

Stawiamy na innowacyjność realizowanych projektów. 

Pytania? Odpowiedzi?
biuro * guaranapr.pl 
Zapoznaj się z naszą ofertą >> OFERTA

 

Pełny zakres obsługi Public Relations

Oferujemy pełny zakres usług PR: media relations, pr wewnętrzny i zewnętrzny, pr produktowy, pr firm i instytucji, pr kryzysowy, działania w social mediach, współpraca z blogerami, organizacja konferencji i eventów, e-PR, copywriting, inbound marketing.

Klientom pomagamy w budowie profesjonalnego wizerunku medialnego i zaufania otoczenia. Na sukces naszego doradztwa składają się: precyzyjne poznanie i zrozumienie celów naszych Klientów, a następnie umiejętnie dobierany miks narzędzi komunikacyjnych. 

Unikamy marketingowej gadki. Wiemy, że nasze projekty mają przynosić wymierne korzyści. 

Kampanie Guarana PR realizowane są wyłącznie przez doświadczony zespół specjalistów, w skład, którego wchodzą PR-owcy, prawnicy, coache, specjaliści od marketingu, specjaliści od social mediów, copywriterzy oraz trenerzy wystąpień publicznych.

Guarana PR powstała w 2008 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 150 projektów PR dla ponad 60 firm z całego kraju. Jesteśmy aktywni zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i na rynkach regionalnych zwłaszcza na Śląsku, Mazowszu, Dolnym Śląski i w Małopolsce.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać szczegóły oferty? Wyślij do nas maila i opisz, jaki projekt Cię interesuje. Odpowiemy niezwłocznie. 

Siedziba firmy

Adres: Katowice, ul. ks. P. Skargi 8

Telefon: 32 724 93 64

E-mail: biuro[at]guaranapr.pl

Facebook: www.facebook.com/guaranapr

Pracujemy w godzinach

Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 16:00 / mail 24 h

Sobota: mail 24 h

Niedziela: mail 24 h

zajrzyj na nasz profil na facebook’u

Dlaczego warto z nami pracować?

Kompleksowa obsługa, profesjonalizm & doświadczenie

Dziesiątki zrealizowanych projektów, sukcesy naszych Klientów i ich zaufanie.

dowiedz się więcej